R'N'B QUEEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
R'N'B QUEEN

Welcome to forum about R'N'B QUEEN Rihanna
 
HomeHome  PortalliPortalli  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Rihanna se slikala gola

Go down 
AuthorMessage
R'n'B Queen
Admin
R'n'B Queen


Posts : 123
Join date : 2007-11-24

Rihanna se slikala gola Empty
PostSubject: Rihanna se slikala gola   Rihanna se slikala gola EmptyWed Aug 13, 2008 12:50 pm

Rijana se slikala gola


Rihanna se slikala gola Rijana-v
Pop pevačica Rijana se, na veliko oduševljenje muških fanova, slikala gola za januarski broj nemačkog izdanja magazina „FHM“, i to samo mesec dana nakon što je izjavila da nikada ne bi pozirala naga jer bi je, kako kaže, majka ubila!

Devetnaestogodišnja zvezda sa Barbadosa, koja je poznata po seksi imidžu i provokativnim spotovima, za naslovnu stranu nemačkog časopisa je pozirala sakrivena ispod kišobrana, dok je na ostalim fotografijama pokazala sve svoje atribute. Zanimljivo je da je početkom decembra u intervjuu, takođe za „FHM“, Rijana rekla da joj ne pada na pamet da se slika gola.
- Imam samo 19 godina i neću pozirati naga bez obzira na to koliko mi para ponude. Moja majka bi me ubila kada bih to uradila! Iskreno, sviđa mi se kada za mene kažu da sam seksi zvezda. Moram da budem ono što jesam. Ako želim da budem seksi, ne smem da ograničavam sebe. Mlada sam, zabavna i seksepilna - ispričala je Rijana.
Međutim, Rijaninim golišavim fotografijama sigurno neće biti zadovoljan njen dečko, glumac Džoš Hartnet, a jedan od njegovih prijatelja je nedavno izjavio:
- Džoš želi da bude u vezi sa slatkom i nevinom devojkom, koju može da odvede kući i upozna sa roditeljima. Ali, ako Rijana odluči da se slika gola, to će potpuno uništiti imidž koji gradi, i kao pevačica i kao Džošova devojka. Kako će reagovati Hartnet i Rijanina majka Monika, ostaje da se vidi...
Back to top Go down
https://rihannaserbia.forumsr.com
 
Rihanna se slikala gola
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Rihanna tattoo
» Rihanna TOUR
» Rihanna autobus
» Rihanna Discography
» Rihanna na Wikipediji

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
R'N'B QUEEN :: Rihanna :: ღNewsღ-
Jump to: